ImproDANS

Subtitle

Svermen og One's a Crowd 2015 Add Video

Utdrag fra Svermen; i prosess fra residens ved Scenekunst Østfold i Fredrikstad sommer 2015. Et scenekunstprosjekt i offentlig rom om mennesket som flokkdyr, om tilhørighet og samhold. Utdrag fra One's a Crowd; et forprosjekt om utenforskap og ensomhet med fortellere og dansere. Deichmanske bibliotek desember 2015.

Posted by Karen Høybakk Mikalsen on September 1, 2016 at 4:26 AM 674 Views

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

1 Comment

Reply Isabelle88pearm
3:10 PM on November 29, 2017 
Szukasz mądrego źródła porad na temat kredytów parabankowych? Ostatnio kredyt bez bik jest w Polsce bardzo powszechny, jednakowoż na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytów są fair - głównie właśnie po to otworzyliśmy tę stronę internetową, aby nareszcie polscy internauci mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest godny uwagi pod każdym względem. Dosyć często wrzucamy swoje poglądy na temat świeżych ofert parabankowych, zatem wystarczy wchodzić na nasz portal, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, całkowicie pozbawiony ukrytych opłat, itp.
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
kredyt bez bik
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
pozyczka bez zaswiadczen
url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl says...
pozyczka gotowkowa
Brak stałej pracy, duże długi bądź kiepska wypłata nie są kłopotem dla pragnących pozyskać kredyt gotówkowy - a przynajmniej mówimy w tym momencie o czytelnikach naszej strony. Rzeczywistość jest taka, że zamieściliśmy na owej stronie przydatne artykuły, które sprawiają, iż natrafienie na kredyt bez zaświadczeń, oczywiście korzystnie oprocentowany, nie jest problemem. Jednak wortal nie posiada tylko czysto informacyjnego charakteru - również można najzwyczajniej załatwić właśnie na nim kredyt bez bik.

Pewnie chciałbyś wreszcie wziąć ten kredyt gotówkowy, który sprawi, że kupisz sobie chociażby lodówkę bądź opłacisz dentystę, lecz później nie będziesz mieć nawet małych przykrości. No cóż, niby od czego jest w takim razie stworzony przez nas wortal? No co jak co, ale nikt kto rozważnie podejście do lektury zawartości na stronie nie będzie mieć żadnych wątpliwości odnośnie tego, który kredyt bez bik, a głównie o kredytach bez żadnych zaświadczeń mowa, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Naturalnie porady zostały napisane w taki sposób, że definitywnie każdy pojmie o co się rozchodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń jak najbardziej może być przystępny. Pod każdym względem.

Wartościowe kompendium informacji dla takiego człowieka, który nie wie, który kredyt bez bik na tę chwilę jest w czołówce. Trudno zazwyczaj wybrać parabank, ale po lekturze naszego wortalu wreszcie wszystko będzie jasne. Żywimy ogromną nadzieję, że kredyt gotówkowy w istocie jest tym czymś na czym świetnie się znamy - spostrzeżenia czytelników są zawsze pozytywne. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania jeśli wchodzi w grę kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy stronę, a więc wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.